O mnie

wNazywam się Joanna Zacharzewska. Jestem certyfikowaną księgową z kilkunastoletnim stażem pracy w księgowości.

W prowadzeniu  biura rachunkowego opieram się na swoim bogatym doświadczeniu oraz bardzo dobrej znajomości prawa podatkowego.

Dzięki zdobywanej przez wiele lat praktycznej wiedzy potrafię przewidzieć i rozwiązać wiele problemów związanych z podatkami i finansami.

Swoją wiedzę teoretyczną zdobyłam w prestiżowym Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów w zakresie RACHUNKOWOŚCI, który ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym (potwierdza to świadectwo nr 21276).

Zdając sobie sprawę, że aby zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie muszę być o krok przed konkurencją, dlatego też nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w rożnego rodzaju kursach z zakresu rachunkowości, podatków oraz kadr i płac.

Posiadam licencję Ministerstwa Finansów nr 62785/2013, która uprawnia mnie do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Moje biuro rachunkowe posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla osób prowadzących usługi księgowe.

Aby usługi biura były na najwyższym poziomie korzystam z profesjonalnych programów komputerowych służących do księgowania dokumentów, a dokładnie z pełnego oprogramowania INSERT GT czyli: Subiekt GT, Rewizor GT, Rachmistrz GT oraz Gratyfikant GT, a do rozliczania dokumentów związanych z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych używam programu Płatnik.

Posiadam certyfikat kwalifikowany, który jest rozpoznawalny jako zaufany w dokumentach PDF, dzięki niemu odbiorca wie, że ma do czynienia z wiarygodnym dokumentem opatrzonym bezpiecznym podpisem elektronicznym. Daje mi to większe możliwości szybszego załatwiania wszystkich Państwa spaw w Urzędzie Skarbowym, Urzędzie Kontroli Skarbowej, Urzędzie Miasta, Głównym Urzędzie Statystycznym, Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.

Współpraca ze mną jest gwarantem odpowiedzialnego prowadzenia wszystkich formalności związanych z księgowością w Państwa firmie.